ПЗУ Мултимедика има итна потреба од доктор специјалист интернист, со лиценца за работа. Заинтересираните кандидати можат да  аплицираат Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.